Hakkımızda

Aktan Hac Malzemeleri, Tesettür Giyim ve Dini Yayınlar sektörlerinde kalitesi ve güvenirliliği ile Diyarbakırın lider firması haline gelmiştir.
Ürün ve hizmet anlayışımız “her zaman daha fazla kalite” oldu. İşimize yönelik bilgi ve istatistiki veriler bizim için daima önemliydi. Bunlar gelişimimizin başlıca kaynağını oluşturdu.

Müşteri ve birlikte çalıştığımız firmalarla ilişkilerimizi daima güven ve karşılıklı koruma çerçevesinde tutarak geliştirdik. Her zaman için amacımız işimize yeni boyutlar kazandırmak oldu ve bu konuda büyük ölçüde başarı kazandık.
Bugüne kadar düşündüklerimizde ve yaptıklarımızda haklı çıkmanın onurunu taşımaktayız. Gelecek yıllarda ise bu onurumuzun artarak süreceği inancındayız.

Hac Umre Malzemeleri

Hac, Müslümanların hayatında en müstesna olaylardan biridir. En sevgiliye kavuştuğumuz bu kutsal topraklarda yaptığımız ibadetlerle yüce Allah’a daha çok yakınlaşırız. Bu güzel ziyaret sonrasında sevdiklerimizle kavuştuğumuz hediyeleştiğimiz anlar unutulmaz olur. Peygamber efendimiz (s.a.v) in ‘hediyeleşmek sünnettir’ hadisinden yola çıkarak bu güzel anlarınızda Aktan hac umre malzemeleri sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak. Uygun hac umre malzeme ve zengin ürün yelpazesiyle Aktan Hac Malzemeleri hep sizin yanınızda.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/aktanhacmalzemel/public_html/wp-includes/functions.php on line 4755